Frozen scallop

Pearlmark

Bay Scallops 750 g

12644
$12.99
unit (750g)
$1.73/100g
$114.99
case (10x750g)
$1.53/100g
Royal Harbour

Scallops 80/120 340 g

12201
$7.29
unit (340g)
$2.14/100g
$79.99
case (12x340g)
$1.96/100g
Fruits de mer Québec

Scallop 40-60 200 g

28353
$19.99
unit (200g)
$10.00/100g
$223.99
case (12X200g)
$9.33/100g
$39.99
unit (1x454g)
$8.81/100g
$372.99
case (10x454g)
$8.22/100g
La Gaspésienne

IQF 20/30 Hokkaido Scallop

12482
$34.79
unit (1x454g)
$7.66/100g
$344.99
case (10x454g)
$7.60/100g
$24.99 $30.99
unit (1x454g)
$5.50/100g
$247.99 $297.99
case (10x454g)
$5.46/100g