-
OUR PRODUCTS
- /
- /
Veal
$14.99
unit (approx.
0.3 kg)
$49.95
/ kg
$5.00/100g
$22.66/lb
$57.26
unit (approx.
0.81 kg)
$70.69
/ kg
$7.07/100g
$32.06/lb
$22.87
unit (approx.
0.55 kg)
$41.59
/ kg
$4.16/100g
$18.86/lb
$31.39
unit (approx.
1 kg)
$31.39
/ kg
$3.14/100g
$14.24/lb
$15.76
unit (approx.
0.4 kg)
$39.39
/ kg
$3.94/100g
$17.87/lb
$15.03
unit (approx.
0.28 kg)
$53.69
/ kg
$5.37/100g
$24.35/lb
$10.78
unit (approx.
0.265 kg)
$40.69
/ kg
$4.07/100g
$18.46/lb
$18.33
unit (approx.
0.485 kg)
$37.79
/ kg
$3.78/100g
$17.14/lb
$23.66
unit (approx.
0.375 kg)
$63.09
/ kg
$6.31/100g
$28.62/lb
$12.29
unit
(454g)
$2.71/100g
$96.79
case
(8x454g)
$2.66/100g
$14.68
unit (approx.
0.65 kg)
$22.59
/ kg
$2.26/100g
$10.25/lb
$15.16
unit (approx.
0.4 kg)
$37.89
/ kg
$3.79/100g
$17.19/lb
$21.00
unit (approx.
0.375 kg)
$55.99
/ kg
$5.60/100g
$25.40/lb
$14.19
unit
(1x12x38g)
$3.11/100g
$82.09
case
(6x12x38g)
$3.00/100g