Fruits

Star Fruit

04256
$2.49
unit (2un)
$1.25/unit
$34.99
case (18x2un)
$0.97/unit

Cantaloupe

04050
$4.99
unit (1x1un)
$4.99/unit
$36.99
case (9x1un)
$4.11/unit

Dragon Fruit

03040
$3.99
unit (1x1un)
$3.99/unit
$38.99
case (12x1un)
$3.25/unit

Papaya

03111
$4.99
unit (1x1un)
$4.99/unit
$48.99
case (12x1un)
$4.08/unit

Navel Orange

04012
$1.19
unit (1un)
$1.19/unit
$39.99
case (48x1un)
$0.83/unit

Watermelon

04032
$8.99
unit (1un)
$8.99/unit
$449.99
case (60x1un)
$7.50/unit
$2.99 $4.99
unit (1x170g)
$1.76/100g
$34.99 $44.99
case (12x170g)
$1.72/100g

Strawberry

04028
$2.00 $5.99
unit (1un)
$2.00/unit
$14.99 $39.99
case (8x1un)
$1.87/unit
$3.99
unit (170g)
$2.35/100g
$42.99
case (12x170g)
$2.11/100g
$0.99
unit (1x1un)
$0.99/unit
$28.99
case (39x1un)
$0.74/unit

Blueberry

04240
$2.99 $4.99
unit (170g)
$1.76/100g
$34.99 $48.99
case (12x170g)
$1.72/100g
$4.99
unit (100g)
$4.99/100g
$46.99
case (12x100g)
$3.92/100g

Oranges 3 lb

05079
$3.99 $4.99
unit (1.36kg)
$0.29/100g
$28.99 $29.99
case (9x1.36kg)
$0.24/100g
$1.99
unit (1x90g)
$2.21/100g
$69.99
case (40x90g)
$1.94/100g
$0.99
unit (1x1un)
$0.99/unit
$39.99
case (88x1un)
$0.45/unit

Oranges 8 lb

07826
$7.99
case (1x3.63kg)
$0.22/100g
$5.99
unit (1.13kg)
$0.53/100g
$44.99
case (10x1.13kg)
$0.40/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$34.99
case (18.14kg)
$0.19/100g
$36.99
case (36un (10 kg))
$0.37/100g
La Jardinière

Natural Vanilla Pods x2

26668
$9.99
unit (1x2un)
$5.00/unit
$6.99
unit (907g)
$0.77/100g
$58.99
case (10x907g)
$0.65/100g
$54.99
case (1x7.26kg)
$0.76/100g

Asian Pear

04407
$1.10
unit (approx. 0.25 kg)
$4.39 / kg
$0.44/100g $1.99/lb

Plantain

04235
$3.29
unit (approx. 0.6 kg)
$5.49 / kg
$0.55/100g $2.49/lb
$3.95
unit (approx. 1 kg)
$3.95 / kg
$0.40/100g $1.79/lb
$59.99
case (18.14kg)
$0.33/100g

Coconut

04262
$3.49
unit (1un)
$3.49/unit
$99.99
case (40x1un)
$2.50/unit
$9.99
case (1x2kg)
$0.50/100g

Clementine

07808
$7.99
case (1x1.8kg)
$0.44/100g

Grenadilla

03038
$2.99
unit (un)
$2.99/unit
$39.99
case (18un)
$2.22/unit

Pomelo

04279
$3.99
unit (1un)
$3.99/unit
$38.99
case (12x1un)
$3.25/unit

Cherry

04045
$3.96
unit (approx. 0.45 kg)
$8.80 / kg
$0.88/100g $3.99/lb
$5.99
unit (1L)
$0.60/100ml
$52.99
case (10x1L)
$0.53/100ml

Blueberry

27310
$6.99
unit (340g)
$2.06/100g
$74.99
case (12x340g)
$1.84/100g
$6.99
unit (1x2L)
$0.35/100ml
$46.99
case (8x2L)
$0.29/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$59.99
case (20L)
$0.30/100ml
$4.99
unit (1un)
$4.99/unit
$32.99
case (8x1un)
$4.12/unit
$3.99
unit (1un)
$3.99/unit
$42.99
case (12x1un)
$3.58/unit

Black Grape

04056
$2.47
unit (approx. 0.45 kg)
$5.49 / kg
$0.55/100g $2.49/lb

Black Grape

27321
$52.99
case (8.16kg)
$0.65/100g
$3.99 $4.99
unit (907g)
$0.44/100g
$42.99 $56.99
case (15x907g)
$0.32/100g
$2.49 $2.99
unit (340g)
$0.73/100g
$49.99 $56.99
case (24x340g)
$0.61/100g
$7.99
unit (1x907g)
$0.88/100g
$64.99
case (10x907g)
$0.72/100g
$7.99
unit (680g)
$1.18/100g
$68.99
case (10x680g)
$1.01/100g
$7.99
unit (1x680gr)
$1.18/100g
$64.99
case (10x680gr)
$0.96/100g
Mayrand CHEF

Diced Mango 2 L

10669
$18.99
unit (2L)
$0.95/100ml
$13.99
unit (2L)
$0.70/100ml
Mayrand CHEF

Fruit Salad Buffet Cut 2 L

10670
$13.99
unit (2L)
$0.70/100ml
$16.99
unit (2L)
$0.85/100ml
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$8.99
unit (1.36kg)
$0.66/100g
$89.99
case (12x1.36kg)
$0.55/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$7.99
unit (1.36kg)
$0.59/100g
$79.99
case (12x1.36kg)
$0.49/100g
$4.99
unit (1.36kg)
$0.37/100g
$49.99
case (12x1.36kg)
$0.31/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$7.99
unit (1x907gr)
$0.88/100g
$68.99
case (10x907gr)
$0.76/100g
$4.49
unit (1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g

Persimmons

60013
$8.99
case (1x1.1kg)
$0.82/100g
$3.99 $5.99
unit (600g)
$0.67/100g
$34.99 $48.99
case (10x600g)
$0.58/100g
$3.49
unit (454g)
$0.77/100g
$50.79
case (18x454g)
$0.62/100g

Yellow Mango

04961
$2.49
unit (1x1un)
$2.49/unit
$28.99
case (14x1un)
$2.07/unit

Gala Apple

03691
$12.99
unit (1x3.63kg)
$0.36/100g
$299.99
case (30x3.63kg)
$0.28/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$249.99
case (30x3.63kg)
$0.23/100g

Canary Melon

11934
$4.99
unit (1x1un)
$4.99/unit
$23.99
case (6x1un)
$4.00/unit
$2.49 $4.99
unit (1x907g)
$0.27/100g
$28.99 $54.99
case (15x907g)
$0.21/100g

Banana 3 lb

12157
$3.49
unit (1x1.36kg)
$0.26/100g
$39.99
case (13x1.36kg)
$0.23/100g
$8.99
case (2.2kg)
$0.41/100g
$3.99
unit (1x 907g)
$0.44/100g
$39.99
case (15x 907g)
$0.29/100g
$4.99 $7.99
unit (1x907gr)
$0.55/100g
$46.99 $68.99
case (10x907gr)
$0.52/100g
$4.99
unit (1x1un)
$4.99/unit
$28.99
case (8x1un)
$3.62/unit

Peaches 2lb

12283
$6.99
unit (1x907g)
$0.77/100g
$58.99
case (10x907g)
$0.65/100g
$5.99
unit (1x907gr)
$0.66/100g
$49.99
case (10x907gr)
$0.55/100g

Red mango

12383
$1.50 $1.99
unit (1x1un)
$1.50/unit
$12.99 $19.99
case (12x1un)
$1.08/unit
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$249.99
case (30x3.63kg)
$0.23/100g
$5.99
unit (1x907gr)
$0.66/100g
$68.99
case (15x907gr)
$0.51/100g

Pineapple

12490
$3.99 $5.99
unit (1x1un)
$3.99/unit
$18.99 $28.99
case (5x1un)
$3.80/unit

Rhubarb

03416
$5.99
unit (1x9un)
$0.67/unit
$59.99
case (12x9un)
$0.56/unit
$62.99
case (1x8.16kg)
$0.77/100g
$5.99
unit (1x170g)
$3.52/100g
$54.99
case (12x170g)
$2.70/100g
$4.99
unit (1x907g)
$0.55/100g
$42.99
case (10x907g)
$0.47/100g

Apricots

12730
$8.99
unit (1un)
$8.99/unit
$79.99
case (10x1un)
$8.00/unit
$4.99
unit (340g)
$1.47/100g
$46.99
case (12x340g)
$1.15/100g
$5.99
unit (1x907g)
$0.66/100g
$59.99
case (12x907g)
$0.55/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$249.99
case (30x3.63kg)
$0.23/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$999.99
case (120x3.63kg)
$0.23/100g
$4.49
unit (1x1.36kg)
$0.33/100g
$42.99
case (12x1.36kg)
$0.26/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$206.99 $249.99
case (30x3.63kg)
$0.19/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$829.99 $999.99
case (120x3.63kg)
$0.19/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$829.99 $999.99
case (120x3.63kg)
$0.19/100g
$8.99
unit (1x2L)
$0.45/100ml
$64.99
case (8x2L)
$0.41/100ml
$3.99 $6.99
unit (1x2L)
$0.20/100g
$30.99 $46.99
case (8x2L)
$0.19/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$829.99 $999.99
case (120x3.63kg)
$0.19/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$999.99
case (120x3.63kg)
$0.23/100g
$12.99
unit (1x3.63kg)
$0.36/100g
$1,299.99
case (120x3.63kg)
$0.30/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$249.99
case (30x3.63kg)
$0.23/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$999.99
case (120x3.63kg)
$0.23/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$829.99 $999.99
case (120x3.63kg)
$0.19/100g
$12.99
unit (1x3.63kg)
$0.36/100g
$1,299.99
case (120x3.63kg)
$0.30/100g
$14.99 $19.99
unit (1x3.63kg)
$0.41/100g
$1,759.99 $1,999.99
case (120x3.63kg)
$0.40/100g
$9.99
unit (1x3.63kg)
$0.28/100g
$999.99
case (120x3.63kg)
$0.23/100g
$6.99 $9.99
unit (1x3.63kg)
$0.19/100g
$829.99 $999.99
case (120x3.63kg)
$0.19/100g
$5.99
unit (1x227g)
$2.64/100g
$56.99
case (12x227g)
$2.09/100g
$6.99
unit (1x541ml)
$1.29/100ml
$56.99
case (10x541ml)
$1.05/100ml
$3.99
unit (1x907g)
$0.44/100g
$29.99
case (10x907g)
$0.33/100g
$6.99
unit (1x907g)
$0.77/100g
$58.99
case (10x907g)
$0.65/100g
$4.99
unit (500g)
$1.00/100g
$39.99
case (10x500g)
$0.80/100g

Fresh Fig

14713
$14.99
case (1x14-16un)
$1.07/unit
$5.99
unit (1x227g)
$2.64/100g
$56.99
case (12x227g)
$2.09/100g
$4.99
unit (500g)
$1.00/100g
$39.99
case (10x500g)
$0.80/100g
$4.99
unit (907g)
$54.99
case (15x907g)
$6.99
unit (1x907g)
$0.77/100g
$69.99
case (12x907g)
$0.64/100g
$6.99
unit (1x907g)
$0.77/100g
$64.99
case (12x907g)
$0.60/100g
$5.99
unit (1x907g)
$0.66/100g
$28.99
case (6x907g)
$0.53/100g