-
OUR PRODUCTS
- /
- /
- /
Cabbage
Filter by:
Remove filterCauliflower x1
04079
$3.99
unit
(1un)
$3.99/unit
$47.69
case
(12x1un)
$3.97/unit
Bok Choy Cabbage
04544
$2.75
unit (approx.
0.5 kg)
$5.49
/ kg
$0.55/100g
$2.49/lb
$10.99
case
(1x22.68kg)
$0.05/100g
Bok Choy Cabbage 25 lb
09311
$52.99
case
(13.61kg)
$0.39/100g
Savoy Cabbage 50 lb
40345
$18.99
case
(22.68kg)
$0.08/100g
Nappa Cabbage
04552
$3.28
unit (approx.
1 kg)
$3.28
/ kg
$0.33/100g
$1.49/lb
Savoy Cabbage
04555
$3.28
unit (approx.
1 kg)
$3.28
/ kg
$0.33/100g
$1.49/lb
Cut Kale 284 g
12152
$3.99
unit
(1x284g)
$1.40/100g
$36.99
case
(12x284g)
$1.09/100g
Brussel Sprout 1 lb
12282
$3.99
unit
(1x454gr)
$0.88/100g
$64.99
case
(20x454gr)
$0.72/100g
Orange cauliflower 1 un
12924
$2.99
unit
(1un)
$2.99/unit
$26.99
case
(12x1un)
$2.25/unit
Green Cabbage 1 un
12972
$1.79
unit
(1x1un)
$1.79/unit
$19.99
case
(14x1un)
$1.43/unit
Red Cabbage
12973
$1.79
unit
(1x1un)
$1.79/unit
$17.99
case
(14x1un)
$1.29/unit
