-
OUR PRODUCTS
- /
- /
- /
Bean and pea
Filter by:
Remove filterBean Sprouts
04536
$2.62
unit (approx.
1 kg)
$2.62
/ kg
$0.26/100g
$1.19/lb
Bean Sprouts 30 lb
05014
$29.99
case
(13.60kg)
$0.22/100g
Sweet Pea 200 g
12317
$4.49
unit
(1x200g)
$2.25/100g
$68.99
case
(20x200g)
$1.72/100g
Snow Pea 200 g
12316
$4.49
unit
(1x200g)
$2.25/100g
$68.99
case
(20x200g)
$1.72/100g
Green Pea 1 lb
12318
$2.49
unit
(1x454g)
$0.55/100g
$53.39
case
(25x454g)
$0.47/100g
Yellow Pea 454 g
12697
$2.99
unit
(1x454g)
$0.66/100g
$58.99
case
(25x454g)
$0.52/100g
