-
OUR PRODUCTS
- /
- /
- /
Bell pepper
Green Pepper 25 lb
40792
$32.99
case
(11.34kg)
$0.29/100g
Yellow Bell Peppers 5 kg
17011
$11.99
case
(5kg)
$0.24/100g
Orange Bell Peppers 5 kg
30310
$11.99
case
(5kg)
$0.24/100g
Mix Peppers x4
40564
$2.00
$5.99
unit
(1x4un)
$0.50/unit
$14.99
$42.99
case
(9x4un)
$0.42/unit
Red Peppers 11 lb
40188
$11.99
case
(5kg)
$0.24/100g
Mini Sweet Peppers 1 lb
09248
$3.49
unit
(1un)
$3.49/unit
$32.99
case
(12x1un)
$2.75/unit
Red bell pepper 4 un
12174
$4.49
unit
(1x4un)
$1.12/unit
$35.99
case
(10x4un)
$0.90/unit
Green bell pepper 4 un
12173
$4.99
unit
(1x4un)
$1.25/unit
$39.99
case
(10x4un)
$1.00/unit
Suntan Bell Pepper 3 lb
12322
$4.99
unit
(1x1.36kg)
$0.37/100g
$26.99
case
(6x1.36kg)
$0.33/100g
