Lettuce

$2.99 $3.99
unit (2un)
$1.50/unit
$16.99 $19.99
case (6x2un)
$1.42/unit
$3.49
unit (1un)
$3.49/unit
$64.99
case (24x1un)
$2.71/unit
$11.99 $14.99
unit (1.36kg)
$0.88/100g
$42.99 $49.99
case (4x1.36kg)
$0.79/100g
$1.49
unit (1un)
$1.49/unit
$25.99
case (24x1un)
$1.08/unit
$3.99
unit (3un)
$1.33/unit
$32.99
case (12x3un)
$0.92/unit

Radicchio

04738
$5.99
unit (1x2un)
$3.00/unit
$29.99
case (6x2un)
$2.50/unit
$1.99
unit (1un)
$1.99/unit
$32.99
case (24x1un)
$1.37/unit
$8.89
unit (1.13kg)
$0.79/100g
$29.49
case (4x1.13kg)
$0.65/100g
$3.99
unit (2un)
$2.00/unit
$22.99
case (6x2un)
$1.92/unit
$13.99
unit (1x907g)
$1.54/100g
$24.99
case (2x907g)
$1.38/100g
$8.99
unit (1x1un)
$8.99/unit
$44.99
case (6x1un)
$7.50/unit

Spring salad

12262
$8.99
unit (1x1un)
$8.99/unit
$44.99
case (6x1un)
$7.50/unit
$8.99
unit (1x1un)
$8.99/unit
$44.99
case (6x1un)
$7.50/unit
$5.99 $6.99
unit (907g)
$0.66/100g
$26.99 $29.99
case (5x907g)
$0.60/100g
$5.99
unit (1x454g)
$1.20/100g
$49.99
case (10x454g)
$1.00/100g
Aquaverti

Toscan mix 280 g

13123
$6.99
unit (1x280g)
$2.50/100g
$28.99
case (5x280g)
$2.07/100g
Aquaverti

Green lettuce 280 g

13124
$6.99
unit (1x280g)
$2.50/100g
$28.99
case (5x280g)
$2.07/100g
Aquaverti

Handcrafted Mix 280 g

13125
$6.99
unit (1x280g)
$2.50/100g
$28.99
case (5x280g)
$2.07/100g
Aquaverti

Toscan mix 1,36 kg

13138
$19.99
unit (1x1.36kg)
$1.47/100g
$65.99
case (4x1.36kg)
$1.21/100g
$19.99
unit (1x1.36kg)
$1.47/100g
$65.99
case (4x1.36kg)
$1.21/100g
Aquaverti

Handcrafted mix 1,36 kg

13151
$19.99
unit (1x1.36kg)
$1.47/100g
$65.99
case (4x1.36kg)
$1.21/100g
$3.99
unit (1x2un)
$2.00/unit
$19.99
case (6x2un)
$1.67/unit
$5.99
unit (1x3un)
$2.00/unit
$62.99
case (12x3un)
$1.75/unit