Root vegetable

$1.31
unit (approx. 0.6 kg)
$2.18 / kg
$0.22/100g $0.99/lb
$3.99 $6.99
case (1x4.54kg)
$0.09/100g
$26.99
case (22.68kg)
$0.12/100g
$11.99
case (11.34kg)
$0.11/100g
$4.92
unit (approx. 1.5 kg)
$3.28 / kg
$0.33/100g $1.49/lb

Celeriac

04585
$1.76
unit (approx. 0.4 kg)
$4.39 / kg
$0.44/100g $1.99/lb
$2.99
unit (398ml)
$0.75/100ml
$29.99
case (12x398ml)
$0.63/100ml
$4.49
unit (85g)
$5.28/100g
$44.99
case (12x85g)
$4.41/100g
$3.99
unit (1x907gr)
$0.44/100g
$34.99
case (12x907gr)
$0.32/100g
$1.99
unit (1x907gr)
$0.22/100g
$19.99
case (12x907gr)
$0.18/100g