Sliced fruit and vegetable

Tout-Prêt

Peeled Potatoes Fries 10 kg

07523
$13.99
case (10kg)
$0.14/100g
$14.99
case (10kg)
$0.15/100g
$10.99
unit (1x3kg)
$0.37/100g
$36.99
case (4x3kg)
$0.31/100g
$10.99
unit (1x3kg)
$0.37/100g
$36.99
case (4x3kg)
$0.31/100g
$10.99
unit (1x3kg)
$0.37/100g
$36.99
case (4x3kg)
$0.31/100g
$9.99
unit (1x3kg)
$0.33/100g
$34.99
case (4x3kg)
$0.29/100g
$10.99
unit (1x3kg)
$0.37/100g
$38.99
case (4x3kg)
$0.32/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$18.99
unit (1x10kg)
$0.19/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$18.99
unit (1x10kg)
$0.19/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$14.99
unit (1x10kg)
$0.15/100g
$4.99
unit (1x500g)
$1.00/100g
$64.99
case (16x500g)
$0.81/100g