-
OUR PRODUCTS
- /
- /
- /
Tomato
Italian Tomatoes 25 lb
09278
$44.99
case
(11.34kg)
$0.40/100g
Italian Tomatoes
04087
$5.49
unit (approx.
1 kg)
$5.49
/ kg
$0.55/100g
$2.49/lb
On the Vine Red Tomatoes
04664
$4.39
$8.80
unit (approx.
1 kg)
$4.39
/ kg
$0.44/100g
$1.99/lb
Greenhouse Red Tomatoes
04799
$2.84
$3.28
unit (approx.
1 kg)
$2.84
/ kg
$0.28/100g
$1.29/lb
Red Tomato from Quebec
04800
$3.28
unit (approx.
1 kg)
$3.28
/ kg
$0.33/100g
$1.49/lb
Grape Tomatoes
05039
$2.99
unit
(1x227g)
$1.32/100g
$32.99
case
(12x227g)
$1.21/100g
$19.99
$32.99
case
(5kg)
$0.40/100g
$15.99
$16.99
case
(6.80kg)
$0.24/100g
Cherry Tomatoes 227 g
27936
$4.49
unit
(1x227g)
$1.98/100g
$46.99
case
(12x227g)
$1.73/100g
$2.99
unit
(1x1un)
$2.99/unit
$32.99
case
(12x1un)
$2.75/unit
Tomatillo 400 g
12289
$3.99
unit
(1x400g)
$1.00/100g
$19.99
case
(6x400g)
$0.83/100g
$2.99
unit
(1x4un)
$0.75/unit
$28.99
case
(12x4un)
$0.60/unit
Grape Tomato
09255
$8.99
unit
(680g)
$1.32/100g
$46.99
case
(6x680g)
$1.15/100g
$2.99
unit
(1x150g)
$1.99/100g
$46.99
case
(20x150g)
$1.57/100g
Grape tomato 340 g
13111
$2.49
unit
(1x340g)
$0.73/100g
$15.99
case
(12x340g)
$0.39/100g
Tomato Trio 680 g
14296
$9.99
unit
(1x680g)
$1.47/100g
$64.99
case
(8x680g)
$1.19/100g
$7.99
unit
(1x680g)
$1.18/100g
$36.99
case
(6x680g)
$0.91/100g
$6.99
unit
(1x680g)
$1.03/100g
$39.99
case
(8x680g)
$0.74/100g
